Doskonała biżuteria na okres świątecznyZbliża się okres świątecznych spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a po nim nadchodzi noc sylwestrowa i czas karnawałowych balów. Kobiety już teraz planują kreacje oraz zastanawiają się, jaka biżuteria będzie najlepszym uzupełnieniem stroju. Do wyboru jest biżuteria srebrna i złota.


Doskonała biżuteria na okres świąteczny

Foto: bi.gazeta.pl


Zarówno srebro, jak i złoto mają ogromne rzesze fanek. Piękna złota biżuteria ma ciepłą barwę, idealnie pasuje do kreacji w najróżniejszych kolorach. Jest elegancka, bardzo wyszukana i wiecznie modna. Złoto może zaskakiwać barwą – obok klasycznego żółtego mamy też złoto białe( do złudzenia przypomina srebro )oraz wyjątkowo niecodzienne i efektowne różowe. Każda fanka ma swój ulubiony kolor złota. Również srebro jest szalenie popularne. Srebrna biżuteria może być równie efektowna i elegancka, a przy tym mniej kosztowna. Srebro świetnie pasuje do kreacji w chłodnej kolorystyce. Biżuteria ze srebra zaskakuje masywnością i minimalizmem. Zarówno srebro, jak i złoto dobrze prezentują się samodzielnie lub w towarzystwie kamieni szlachetnych. W okresie świątecznym sprawdzi się elegancka biżuteria w wersji stonowanej, minimalistycznej. W okresie karnawałowych szaleństw postawmy na bardziej wyszukane czy oryginalne dodatki.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Na naszym blogu prezentujemy najnowsze fasony zarówno odzieży jak i obuwia oraz biżuterii. Przedstawiamy odzież znanych i lubianych producentów. Podpowiadamy co będzie modne w nadchodzącym sezonie.